Czołowy projekt PAR doceniony

Hutnicza Akademia Rozwoju z nagrodą Jurajski Produkt Roku 2018

W ramach II Jurajskiego Kongresu Gospodarczego odbyła się uroczysta gala podsumowująca XVIII już Edycję Konkursu „Jurajski Produkt Roku”, której organizatorem jest Zarząd i Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie. Przemysłowa Akademia Rozwoju za swój czołowy projekt Hutnicza Akademia Rozwoju została wyróżniona nagrodą „Jurajski Produkt Roku 2018” w kategorii e-technologie, innowacje, e-usługi.

Projekt Hutnicza Akademia Rozwoju, realizowany przez Przemysłową Akademię Rozwoju, doskonale wpisał się w ideę konkursu „Jurajski Produkt Roku”, w której organizatorzy stawiają na promocję przedsiębiorców wyróżniających się wysoką jakością, innowacyjnością, niepowtarzalnością, jak również wiarygodnością.

Hutnicza Akademia Rozwoju kreuje nowoczesną ścieżkę rozwoju młodzieży w przemyśle

Zadaniem Hutniczej Akademii Rozwoju jest połączenie najlepszych praktyk edukacyjnych, rekrutacyjnych, szkoleniowych, komunikacyjnych i analitycznych, zarówno na płaszczyźnie rzeczywistości realnej, jak i wirtualnej w celu aktywizowania młodych osób do pracy w przemyśle oraz inicjowania zmian w przemyśle, starając się tym samym odpowiadać na edukacyjne potrzeby młodych. Hutnicza Akademia Rozwoju buduje nowy standard współpracy pomiędzy młodzieżą, szkołami, samorządami i administracją centralną a pracodawcami poprzez prowadzenie szeregu inicjatyw m.in. z wykorzystaniem mediów społecznościowych, warsztatów kreatywnego myślenia, wizualizacji pracy w przemyśle, moderowania ścieżki kariery od praktyki, stażu po pracę, dalszy rozwój i doskonalenie.

Statuetkę Jurajskiego Produktu Roku 2018 odebrał Prezes Przemysłowej Akademii Rozwoju Maciej Mierzwiński.

– Ta prestiżowa nagroda to dla nas ogromne wyróżnienie za które w imieniu całego Zespołu dziękuję. – mówi Maciej Mierzwiński, Prezes PAR – Projekt Hutnicza Akademia Rozwoju rozpoczęliśmy niecały rok temu, a już teraz widzimy jego pozytywne skutki. Odnotowaliśmy m.in. znaczący wzrost zatrudnienia osób poniżej trzydziestego roku życia u jednego z naszych partnerów ISD Huty Częstochowa. Hutnicza Akademia Rozwoju jest inicjatorem, partnerem, doradcą i kreatorem. To jeden z naszych czołowych projektów, ale nie jedyny. Mamy nadzieję, że dzięki tej nagrodzie zwrócimy uwagę środowiska na to, że nowoczesna ścieżka rozwoju młodych pracowników, zwłaszcza w hutnictwie, jest niezwykle ważna.

Więcej o XVIII edycji Konkursu na stronach Gazety Częstochowskiej.

Dodaj komentarz