Bezpłatne szkolenia

Przemysłowa Akademia Rozwoju informuje, iż rusza kolejna edycja BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ na operatora maszyn i urządzeń drogowych, których współorganizatorem jest Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzempek.

Masz możliwość uzyskania dwóch dodatkowych uprawnień. Jeżeli jesteś zainteresowany, a spełniasz kryteria rekrutacji tzn.:

  • jesteś osobą pełnoletnią,
  • posiadasz wykształcenie minimum podstawowe/ gimnazjalne,
  • chcesz uzyskać dodatkowe kwalifikacje w zawodzie mechanik maszyn i urządzeń drogowych oraz uprawnienia do obsługi dwóch maszyn drogowych (do wyboru: koparka, koparko-ładowarka, walec drogowy, lub inne urządzenie/maszyna drogowa)

zgłoś się do programu, czekamy na Twoje zgłoszenie, które powinno zawierać:

  1. Kwestionariusz udziału w projekcie „Wykonywanie robót drogowych VI”
  2. Podanie
  3. Deklaracja przystąpienia do egzaminu w ramach kwalifikacji B.01 „Eksploatacja maszyn i urządzeń drogowych” w ramach zawodu Mechanik maszyn i urządzeń drogowych
  4. Deklaracja przystąpienia do egzaminu w ramach kwalifikacji B.02 „ Wykonywanie robót drogowych” w ramach zawodu Mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Wymagane dokumenty, o których mowa w pkt. 1-4 oraz dodatkowe informacje znajdziesz w pliku: Informacja i dokumenty do wypełnienia.

Dokumenty aplikacyjne możesz również przesłać na nasz adres e-mail: office@przemyslowa-akademia.pl z dopiskiem KURS lub bezpośrednio do współorganizatora na adres e-mail: oskrzempek@wp.pl.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy przy wypełnianiu dokumentów, zadzwoń i umów się na spotkanie – jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr telefonu: 794 250 900; 664 774 978.

Spotkanie organizacyjne już 12.05.2018r., o godz. 8:00 w Częstochowie, ul. Bolesława Prusa 20

Dodaj komentarz